MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 8584482
*
nr 858 4482
Sekretär
intarsia, längd: 90, djup: 45, höjd: 105
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:50:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 19:00:08
1
150 kr
10/11 15:28:14
2
250 kr
11/11 20:34:41
1
450 kr
11/11 20:43:10
3
350 kr
11/11 20:45:42
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé intarsia sekretär träinläggningar
-
3138 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 45 cm...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:29
-
3178 Byrå
Gustaviansk stil, 1920-tal. Bredd: 98 cm, djup: 51..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:28
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:42
-
3339 Byrå
Gustaviansk stil. Bredd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:18
-
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:07
-
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:47
*
Sekretär
Kondition: slitage
nr 858 4482
Sekretär
intarsia, längd: 90, djup: 45, höjd: 105
Kondition: slitage
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 19:00:08 | 1 | 150 kr |
10/11 15:28:14 | 2 | 250 kr |
11/11 20:34:41 | 1 | 450 kr |
11/11 20:43:10 | 3 | 350 kr |
11/11 20:45:42 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé intarsia sekretär träinläggningar
-
3138 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 45 cm...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:29 -
3178 Byrå
Gustaviansk stil, 1920-tal. Bredd: 98 cm, djup: 51..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:28 -
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:42
-
3339 Byrå
Gustaviansk stil. Bredd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:18 -
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:07 -
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:47